Tesla може компенсувати зупинку виробництва у США збільшенням потужностей в Китаї

25.03.2020 р.

Наші новини

У зв'язку зі спалахом коронавірусу компанія Tesla призупинила виробництво на своєму основному заводі у США, але не виключено, що ці втрати вона компенсує шляхом збільшення випуску електрокарів на підприємстві в Шанхаї. Про це повідомляють китайські ЗМІ.

Tesla почала виробництво автомобілів на китайському заводі наприкінці 2019 року, і зараз створює тут нові цехи в рамках другої фази будівництва. Через спалах коронавірусу компанія змушена була зупинити фабрику 31 січня, але вже 10 лютого виробництво було відновлене, причому з 6 березня на роботу вийшов майже увесь персонал (91%).

У січні завод компанії в Шанхаї випустив 2625 електромобілів. Наразі фабрика виробляє більше 3000 машин на тиждень. Поки що тут випускають седан Model 3, але згодом компанію йому складе кросовер Model Y.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей