Tesla Model Y: якою вона буде

14.03.2019 р.

Наші новини

Вже сьогодні, 14 березня (щоправда, за нашим часом вже 15 числа) компанія Tesla представить новий кросовер Model Y. Напередодні прем'єри ми вирішили тезово розповісти, що це буде за модель.

Платформа Tesla Model Y

Спочатку новий компактний кросовер повинні були побудувати на абсолютно новій платформі, але потім вирішили - в основу ляже Model 3, щоб автомобіль зміг швидше вийти на ринок. Як вже заявив Ілон Маск, до Model Y перекочує 75% деталей "трійки".

Технічні характеристики Tesla Model Y

Кросовер отримає таку ж батарею, як і Model 3, але через великі габарити у Model Y буде дещо менший запас ходу – швидше за все, в діапазоні 320 – 450 км залежно від батареї. Характеристики мотора будуть також трохи нижчі, ніж у Model 3.

Дизайн Tesla Model Y

За словами, новинка буде "приблизно на 10% більша, ніж Model 3", і буде "дуже схожою на седан". Крім того, Tesla випустила декілька тизерів, які вказують на те, що Model Y виглядає, як вища і злегка витягнута версія Model 3. При цьому машина отримає семимісний салон і класичні двері, а не "крила", що піднімаються вгору, як у Model X.

Ціна Tesla Model Y

Точних даних немає, але глава Тесли повідомив, що Model Y буде на 10  дорожчою "трієчки", яка, у свою чергу,коштує від 35 тисяч доларів. Проте, як і Model X, новий кросовер можуть запропонувати тільки у версії AWD, і якщо дійсно так станеться, базова Y буде помітно дорожчою за Model 3. Авторитетна американська фірма JD Power, яка надає маркетингово-інформаційні послуги, вважає, що майбутній кросовер коштуватиме від 45 000 до 85 доларів в залежності від версії. 

Виробництво

Старт тестовогозбору Model Y очікується вже цього року, а ось повномасштабне виробництво розгорнуть тільки до кінця 2020 року. За попередніми планами, виробництво буде організовано на Гігафабриці №1 в Неваді (зараз там роблять тільки батареї) і на Гігафабриці №3 в Шанхаї. Очікується, що саме Model Y стане наймасовішою моделлю марки, випередивши за продажем нинішнього лідера –той самий седан Model 3.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей