Tesla Model Y вперше сфотографували на вулиці

13.05.2019 р.

Наші новини

Компактний електричний кросовер Tesla Model Y дебютував у березні 2019 року, і відтоді про нього практично нічого не було чутно. Побачити його вживу мали честь тільки співробітники компанії і деякі журналісти, але нещодавно це вдалося і звичайним людям - автомобіль було помічено на дорогах Каліфорнії. Фотографією Model Y, яка ще не надійшла у серійне виробництво та продаж, поділилася компанія ChargePoint, що володіє мережею зарядних станцій для електрокарів.

Де саме був зроблений знімок, незрозуміло, але видання Electrek вважає, що це одна з доріг каліфорнійського міста Сан-Хосе, де знаходиться штаб-квартира ChargePoint. До того ж, фотографія зроблена одним із працівників цієї компанії, тому припускають, що авто виїжджало, щоб зарядити батарею.

Відрізнити Model Y від старшого Model X з перших секунд ззаду зможуть лише ті, хто досить непогано орієнтується в темі. Але, звичайно, Model Y помітно компактніша, та й інших відмінностей немало.

Нагадаємо, купити Tesla Model Y можна буде восени наступного року, але базова версія (за 39 000 доларів) стане доступною лише у 2021 році.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей