Tesla Model S Plaid подорожчала. І не просто так

10.06.2021 р.

Наші новини

Сьогодні, 10 червня, у США відбудеться передача клієнтам перших ліфтбеків Tesla Model S Plaid (в Україні в цей час вже настане п'ятниця, 11-е число). За день до цієї події виробник підняв ціни на електромобіль. 

Tesla Model S Plaid подорожчала на 10 тисяч доларів і тепер коштує у США не менше 129 990 доларів. Причини зростання цін не називають, проте є деякі логічні припущення.

По-перше, компанія офіційно припинила роботу над версією Plaid + зі збільшеним запасом ходу. Таким чином, звичайна Plaid автоматично стала флагманом модельного ряду, і її ціна повинна бути відповідною.

По-друге, Tesla спостерігає дуже високий попит на новинку, а закони ринку в такому випадку вимагають від виробника або збільшувати обсяги випуску, або, якщо це неможливо, піднімати ціни на затребувану продукцію.

Нагадаємо, в січні Tesla представила оновлену Model S у трьох версіях. Базовий варіант - Long Range, далі йде спортивна Plaid; також планувалася далекобійна (і не менш динамічна) Plaid +, але, як зазначено вище, від неї відмовились. Дві перші версії обіцяли випустити до кінця січня, а Plaid + затримати на рік. Але у підсумку доставки стартують тільки зараз і саме з версії Plaid.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей