Tesla Model 3 вразила розробників електромобілів Porsche та Audi

11.02.2019 р.

Наші новини

Інженери Porsche таAudi були неприємно здивовані після того, як вони розібрали та детально вивчили TeslaModel 3. Понад усе розробників вразила низька собівартість американського електрокара, внаслідок чого було вирішеновідправити на доопрацювання платформу PPE Порше-Ауді.

Перший серійний електрокар Audi e-tron виявився занадто дорогим у виробництві і тому є швидше моделлю для підтримки іміджу, ніж для отримання прибутку. По-справжньому заробляти на електромобілях Porsche та Audi розраховували якраз із запуском моделей на базі PPE –вони з’являться у 2020-2021 роках. Проте після ревізії першого варіанту цієї платформи виявилось, що її ціна для кожної машини на 3 тисячі євро вища за розрахункову. У Porsche така націнка допустима, проте в Audi не готові робити такі дорогі електромобілі.

«E-tron, як перший електрокар Audi, запізнився,проте це не єдина проблема. Він не досягає певних цільових показниківта є занадто дорогим, оскільки витрати на розробку становлять понад 2 млрд євро. Приблизно 600 000 автомобілів, які планували продати без збитків, тепер розглядаються як ілюзія», - відмічають німецькі ЗМІ.

Перші Tesla Model 3 були помічені на випробуваннях в Німеччині близько року тому - за рік до офіційного старту продажу. Купувати машини конкурентів та розбирати їх до гвинтика - звичайна практика для світових автовиробників. Раніше повідомлялося, що в США те саме зробив незалежний експерт з автовиробництва, який дійшов висновку, що Tesla може заробляти на цьому електрокарі більше 30% від її вартості. Пізніше сама Tesla у своїх звітах вказала більш скромну, але все рівно вражаючу рентабельність - 20%.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей