Tesla Model 3 визнали найнадійнішим електромобілем

19.11.2020 р.

Наші новини

Авторитетне британське видання What Car за допомогою опитування автовласників склало рейтинг найнадійніших автомобілів з електричними та гібридними силовими установками. В класі електрокарів абсолютна перемога дісталася Tesla Model 3.

У дослідженні взяли участь 18 тисяч британців, які їздять такими авто від одного до п'яти років. Вони розповіли експертам, які несправності були виявлені в автомобілях і наскільки вдало їх усунули. За результатами цього опитування Tesla Model 3 показала рівень надійності 99,4%. Власники "трійок" підкреслили, що у їхніх авто якщо і бувають поломки, то незначні, до того ж, виробник усував їх безкоштовно та досить швидко.

"Tesla Model 3 - це не лише найнадійніший представницький автомобіль, але й електромобіль, який набрав найбільше балів. За словами власників, лише 5% автомобілів вийшли з ладу. Ба більше, цими автомобілями, як і раніше, можна було керувати, оскільки поломки усувались лише за день без будь-яких витрат для власників", - підкреслили у What Car.

Що ж стосується гібридів, то в цій номінації переможцем став Toyota Yaris Hybrid з показником 99,5%.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей