Tesla Model 3 потрапила в ТОП найбезпечніших автомобілів

19.09.2019 р.

Наші новини

Інститут страхування безпеки на дорогах США (IIHS) опублікував свіжі результати краш-тестів. Згідно з ними, Tesla Model 3 вперше отримала найвищий бал за всіма показниками випробувань і стала другим електромобілем в історії (після Audi e-tron), що потрапив до числа лідерів рейтингу Top Safety Pick +.

Найдоступнішій Tesla вдалося на відмінно справитись з усіма видами краш-тестів - в тому числі, при фронтальному зіткненні на швидкості 64 км/год з 25-відсотковим «перекриттям». В цій ситуації отвір передніх дверей заглибився на 20 см. Експерти IIHS назвали це хорошим результатом, який відповідає помірному ризику травмування нижньої частини ніг водія. Разом з тим, встановлені в манекені сенсори не зафіксували ризику інших травм: ремінь та подушки безпеки надійно фіксують тіло і запобігають контакту з елементами салону.

Також Tesla змогла запобігти фронтальному зіткненню при випробуванні систем екстреного гальмування. Автомобіль сам загальмував при появі перешкоди на швидкості 20 та 40 км/год.

Раніше Tesla Model 3 була протестована на рівень безпеки Національною адміністрацією безпеки дорожнього руху США (NHTSA). Результат цього краш-тесту також відмінний– п`ять зірочок з п`яти.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей