Tesla Model 3 обійшла Model S за якістю фар

16.05.2018 р.

Наші новини

Страховий інститут дорожньої безпеки США (IIHS) поставив електромобілю Tesla Model 3 оцінку "прийнятно" (acceptable) за якість роботи головних фар. Це гідний результат, враховуючи, що старша Model S, яка проходила випробування на початку минулого року, отримала оцінку "погано" (poor).

Також експерти IIHS перевірили систему запобігання фронтальним зіткненням Model 3 та визнали її "чудовою" (superior) - як і у Model S. Тепер молодшому електромобілю належить пройти п'ять краш-тестів, в яких оцінюється безпека при фронтальних та бічних зіткненнях, безпеку крісел і підголовників та міцність даху. Якщо Model 3 здасть усі дисципліни на "добре" (good), то заробить вищий рейтинг - Top Safety Pick+.

Оцінка Top Safety Pick виставляється за п'ять "хороших" краш-тестів та наявність "просунутої" або "чудової" системи запобігання фронтальним зіткненням, а для Top Safety Pick+ необхідно на додаток до цього мати "прийнятні" або "хороші" фари. Model S свого часу не змогла заробити цей рейтинг через "прийнятні" результати зіткнення з малою зоною перекриття, недостатньо міцний (у версії P100D) дах і "погану" оптику. При цьому в рейтингах Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США (NHTSA) та Європейського комітету з проведення незалежних краш-тестів (Euro NCAP) Tesla Model S має максимальну "п'ятизіркову" оцінку безпеки.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей