Tesla інвестує декілька мільярдів доларів у свої виробничі потужності протягом наступних 2 років

07.11.2018 р.

Наші новини

Компанія Tesla має намір підвищити ефективність та збільшити темпи виробництва. Як зазначає виробник у своєму звіті, протягом наступних двох фінансових років фірма інвестує рекордні 5-6 млрд доларів у власні виробничі потужності, зокрема, у Гігафабрики – у тому числі й той завод (Gigafactory 3), що будується в Китаї.

Іншими словами, у перший рік компанія інвестує 2,5-3 млрд доларів, та ж сума буде вкладена і наступного року. Більша частина грошей буде спрямована на потреби та вдосконалення Гігафабрик 1, 2 та 3, а також на «розширення інфраструктури»: магазинів, сервісних центрів, мобільних послуг з ремонту та зарядної мережі Supercharger.

Крім того, одним з пріоритетів для компанії є збільшення обсягів випуску седанаModel 3 на заводі у Фрімонті. ЗаразTesla випускає від 5 до 6 тис. «трійок» на тиждень, а "з обмеженими додатковими капіталовкладеннями" цей показник можна збільшити до 7 тис., проте головна мета фірми - "приблизно 10 тис. одиниць Model 3 на тиждень".

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей