Tesla досягла рекордних темпів виробництва Model 3 - 1000 одиниць на день!

04.12.2018 р.

Наші новини

Компанія Tesla нарешті змогла вийти на рівень виробництва 1000 одиниць седанів Model 3 на день. Про це повідомляє Electrek з посиланням на лист СЕО компанії Ілона Маска своїм підлеглим.

У листі Маск говорить, що заплановані раніше показники виробництва досягнуті, тож тепер співробітникам компанії потрібно зосередитися на підтримці цього темпу та на зниженні витрат. Глава Тесли вказує на те, що виробництво йде не так гладко через обмежені можливості цеху з виготовлення кузовів. "Будь ласка, сфокусуйтеся спочатку на спрощенні та скороченні циклу виробництва, а потім - на безвідмовності роботи", - написав Маск своїм підлеглим.

Знизити витрати необхідно для того, щоб випуск базової Model 3 за 35 тис. доларів став приносити прибуток. Маск відмітив в листі, що скорочення витрат полягає навіть у таких дрібницях, як ущільнення вантажу, який транспортується вилковимнавантажувачем.

Тепер у планах Tesla - нарощування випуску Model 3 до 10 000 одиниць на тиждень, але коли саме ця планка буде досягнута, поки невідомо.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей