Tesla Cybertruck замінив DeLorean у фільмі «Назад у майбутнє»: відео

14.02.2020 р.

Наші новини

Канадська компанія Fort York VFX, що спеціалізується на відеомонтажі, зробила 52-секундне відео, в якому відтворена знаменита сцена з фільму «Назад в майбутнє». У ній головні герої, док Браун і Марті МакФлай, тестують створену ними машину часу.

В оригінальній сцені док використовує знаменитий спорткар DeLorean DMC-12, на переобладнання якого він витратив усі наявні кошти родини і 30 років життя. У варіанті ж від Fort York VFX використовується футуристичний пікап Tesla Cybertruck, на якому Марті буде подорожувати в часі. При цьому новий автомобіль виглядає так, як виглядав би Cybertruck, якби док Браун брав участь в його створенні.

Ще привертає увагу в цьому ролику відсутність насмішок над оригіналом. Це, швидше, схоже на данину поваги культовій трилогії. При цьому однією з цікавих деталей відео є номерний знак "LOL GAS", який відпав від автомобіля і залишився на дорозі - явний натяк на те, що Tesla Cybertruck використовує електричний мотор.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей