Після заяв Ілона Маска акції Tesla злетіли на 11%

08.08.2018 р.

Наші новини

Після заяв Ілона Маска про намір зробити компанію Tesla Inc. приватною, її акції злетіли на 11%. На біржі NASDAQ їх вартість склала 379,74 доларів за штуку (наразі - 379,57 доларів).

Маск повідомив, що при перетворенні Tesla на приватну компанію одна акція коштуватиме 420 доларів, фінансування вже забезпечене. У своєму повідомленні у Twitter він написав, що не має контролюючої долі і не чекає, що у випадку, якщо Tesla стане непублічною компанією, у кого-небудь з акціонерів буде таке право. При чому свою частку в Tesla Маск не має наміру продавати в жодному випадку.

Глава Тесла також звернувся до співробітників компанії. Він відмітив, що перетворення компанії на приватного виробника створить умови для її оптимальної роботи: коливання акцій, які зараз відбуваються, на думку Маска, "відволікають" як співробітників, так і акціонерів. Реакція громадськості на злети і падіння акцій Tesla примушує компанію частенько приймати рішення, спрямовані лише на короткострокову перспективу.

Ще один чинник зростання акцій Tesla - повідомлення про те, що суверенний фонд у Саудівській Аравії - Public Investment Fund - збирається купити частку в компанії у розмірі 3-5% і стати, таким чином, одним з 8 її ключових акціонерів.
Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей