Пікап Tesla дебютує у листопаді

10.09.2019 р.

Наші новини

Tesla «з великою ймовірністю» представить свій довгоочікуваний електричний пікап в листопаді 2019 року. Про це у своєму твітері написав керівник компанії Ілон Маск.

Раніше очікувалося, що новинка дебютує влітку або, найпізніше, в жовтні. Проте, схоже, її презентація відбудеться пізньої осені. Вочевидь, компанії потрібен час, щоб зробити авто максимально наближеним до серійного виробництва, адже на пікап Tesla вже давно очікують.

Що ж наразі відомо про це авто? Це буде великий пікап з подвійною кабіною, де зможуть розміститися до шести осіб. Без підзаряджання батареї новинка зможе проїхати орієнтовно від 650 до 800 км. Що стосується дизайну, то, за словами Маска, це буде футуристична машина з фільму «Той, що біжить по лезу».

У стандартній модифікації пікап оснастять двома електричними двигунами з «неймовірним крутним моментом», які будуть передавати тягу на всі колеса. Також автомобіль отримає адаптивну пневматичну підвіску, яка автоматично вносить оптимальні налаштування «залежно від навантаження».

Крім того, пікап буде доступний з фірмовою системою напівавтоматичного керування Autopilot, а також з можливістю панорамного огляду. Коштуватиме новинка не більше 50 тис. доларів, що зробить її однією з найдоступніших у своєму класі.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей