Оновлення Tesla: повноцінний автопілот для старих авто та виявлення пішоходів для функції екстреного гальмування

09.07.2019 р.

Наші новини

Компанія Tesla увесь час оновлює свої автомобілі. На черзі - нововведення для систем активної безпеки та оснащення новими процесорами старих автомобілів. Про ці новини стало відомо практично одночасно - першу оголосив сам виробник, другу - анонсував Ілон Маск у своєму Twitter.

Так, найближчим часом система екстреного гальмування отримає функцію виявлення пішоходів та велосипедистів, яка дозволить уникати зіткнень з ними. Таким чином, автомобілі компанії стануть  ще безпечнішими – як для самих машин та їх водіїв, так і для інших учасників дорожнього руху. І це при тому, що наймолодша модель Тесли вже встигла завоювати титул одного з найбезпечніших авто у світі:  нещодавно седан Tesla Model 3 отримав за системи активної безпеки рекордну оцінку у 94% в краш-тестах Euro NCAP!

Що ж до другої новини, наприкінці року Tesla розпочне оснащувати  старі електрокари новітніми процесорами FSD ((full self - driving) для функціонування повноцінного автопілота. Для частини автовласників ця процедура буде безоплатною. Ті, хто свого часу придбав пакет повного автопілота, отримають оновлення безкоштовно.

Для довідки: Tesla FSD - процесор власної розробки компанії, який замінив в її машинах рішення Nvidia. Саме цей процесор тепер відповідальний за функції автопілота в електрокарах Tesla. Якщо точніше, то  не один, а два процесори, оскільки в кожній машині на спеціальній платі встановлено два FSD.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей