Новий рекорд Tesla Model 3: у Штатах електрокар випередив за продажем Toyota Corolla

10.10.2018 р.

Наші новини

У США популярність найдоступнішого електромобіля Tesla Model 3  продовжує рости, як на дріжджах: у травні та червні цього року продажі седана перевищили відмітку у 6 тис. одиниць, в серпні клієнтам було передано 17 800 одиниць моделі, і ось за підсумками вересня зафіксовано новий рекорд.

У минулому місяці обсяги продажу Model 3 у себе на батьківщині перевищили відмітку у 20 тис. од. - як повідомляє портал InsideEVs, йдеться про 22 250 проданих авто. На американському ринку Model 3 вже випередила Toyota Corolla, яка у вересні розійшлася тиражем у 20 797 од. До речі, седан Tesla встановив рекорд за продажем електромобілів у Штатах за один місяць.

Експерти прогнозують, що тепер Tesla Model 3 під силу замахнутися на абсолютний рекорд, адже на ринку США краще за седан Ілона Маска поки що продаються тільки три японські моделі – Honda Accord і Civic, а також Toyota Camry.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей