Нове зображення Tesla Model Y

06.06.2018 р.

Наші новини

Як відомо, Tesla працює над новим повністю електричним кросовером Model Y. Нова автівка буде більш бюджетною і компактною, ніж Model X. Подробиць про неї доки украй мало: минулого літа був опублікований перший тизер, стало відомо також, що модель, ймовірно, матиме багато спільного з Model 3; крім того, нещодавно Ілон Маск повідомив в Twitter можливу дату прем'єри електрокросовера - за його словами, вона може відбутися в принципі в будь-який час з кінця поточного року і до середини наступного, хоча спочатку він натякнув на дебют в середині березня 2019-го.

Тепер, на зборах акціонерів, Tesla поділилася другим тизерним зображенням новинки. Воно не дуже інформативне - лобове скло виглядає незвично, але такий ефект часто присутній на скетчах, і машина здається масивнішою за Model 3. Дверцят електромобіля на зрображенні не видно - раніше Маск говорив, що Model Y отримає схожі двері типу "крила сокола", як і кросовер Model X.

В ході зборів акціонерів, як передає портал Electrek, Маск також пожартував, що Model Y може не отримати рульового колеса. "У Model Y не буде шкіри, навіть в рульовому кермі... якщо машина взагалі матиме кермо", - сказав підприємець.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей