Нова Tesla Roadster зможе літати. Буквально

10.01.2019 р.

Наші новини

Ще влітку 2018 року СЕО компанії Tesla Ілон Маск заявив, що нова Tesla Roadster зможе літати. Таку властивість їй нібито забезпечить пакет Space X, який містить десять мініатюрних реактивних двигунів. Ці мотори, за словами Маска, прискорять розгін, утримають автомобіль в повороті, підсилять гальмування і, можливо, навіть дозволять електрокару…літати. І ось в листуванні з користувачами Twitter Маск підтвердив свої плани навчити нове покоління спорт кара Roadster підніматися над землею. Коментуючи анімаційний ролик одного з користувачів, на якому фантастична машина часу з серії фільмів "Назад у майбутнє" зависає в повітрі, він відмітив, що новий Roadster "загалом зможе робити те саме".

Користувачі Twitter одразу виразили сумніви стосовно того, що Маск говорив серйозно про намір зробити машину, що літає, на кшталт автомобіля з фільму "Назад в майбутнє". Главі Tesla довелося уточнювати: "Я не жартую" відповів він і пояснив принцип роботи системи.

Замість задніх сидінь в Tesla Roadster з опційним пакетом Space X буде встановлений композитний бак з охолодженим і гранично стисненим повітрям. Це повітря і живитиме пневматичні мініатюрні реактивні двигуни. Подібні установки вже можна зустріти на ракетах Space X, де вони використовуються для коригування траєкторії.

Нову Tesla Roadster уперше показали ще в листопаді 2017 року. Повнопривідний автомобіль обіцяє стати одним з найшвидших у світі: до 96 км/год машина зможе розганятися всього за 1,9 сек. Пізніше Маск розповів, що йдеться про базову версію - тобто в майбутньому з'являться і більш динамічні варіанти. Можливо, якраз за рахунок використання реактивної тяги.

У будь-якому випадку, навіть базова версія нового Tesla Roadster вийде на ринок не раніше 2020 року. Вартість новинки становитиме від 250 тисяч доларів, депозити у розмірі 50 тисяч вже приймаються.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей