Німець проїхав на Tesla 1,2 млн км. Наступна мета - 1,6 млн!

16.10.2020 р.

Наші новини

У грудні 2019 року в Німеччині зафіксували перший випадок, коли електромобіль подолав понад мільйон кілометрів. Піонером стала Tesla Model S P85 2014 року випуску, власником якої є Хансйорг фон Ґеммінген. Однак зупинятися на досягнутому німець не збирається і націлюється на новий рекорд.

Наразі його автомобіль проїхав вже 1,2 млн км, з чим у своєму Twitter власника особисто привітав Ілон Маск. Коментуючи це, Хансйорг заявив, що загалом хоче подолати своєю “ластівкою” не менше 1 млн миль (1,6 млн км). Зробити це буде нескладно - німець працює біржовим брокером і щоденно йому доводиться проїжджати в середньому 600 кілометрів.


Своє авто власник Тесли придбав з пробігом 30 000 кілометрів - до цього вона використовувалась для демонстрацій та тестових поїздок в дилерському центрі. В інтерв'ю порталу Teslarati німець розповів, що на пробігу 470 000 км йому довелося замінити батарею і три електромотори, але це було зроблено безкоштовно - за гарантією.

Хансйорг зазначає, що спокійно ставиться до машин Tesla і не є їхнім фанатом. Але йому подобаються електромобілі, і він хоче руйнувати міфи, пов'язані з ними. 

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей