Наскільки Tesla Model 3 обійшла німецьких конкурентів в США

07.08.2018 р.

Наші новини

Сталося те, що Ілон Маск обіцяв ще минулого року: різке зростання виробництва дозволило електрокару Tesla Model 3 завдати найсильнішого удару по своїх однокласниках. За підсумками минулого місяця Tesla продала своїм клієнтам більше 13 тис. одиниць Model 3, що в сукупності перевищує продажі головних конкурентів в класі - моделей Mercedes -Benz C-Class (3 800 од.), Audi A4 (3400 од.), BMW 3 Series (3 200), Lexus IS (2 100). Всього останніх було продано близько 12 500 штук.

Також цікаво, що Mercedes-Benz реалізував своїм клієнтам в цілому близько 8 500 седанів, а це означає, що і ці автомобілі виявилися менш популярними, ніж масові електрокари Tesla, хоча, якщо взяти до уваги загальні продажі, то разом з кросоверами німці продали близько 20 000 автомобілів.

Якщо ж узяти показники корінних американських марок - Ford і Chevrolet, то в їх асортименті теж немає моделей, які продавалися краще минулого місяця, та й електричні конкуренти Model 3 - Chevrolet Bolt EV і Nissan Leaf - були продані у кількості не більше 2 000 шт.на місяць, що однозначно говорить про сильні позиції Model 3.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей