Народні електромобілі Volkswagen – на одному заряді до 550 км!

10.10.2018 р.

Наші новини

Компанія Volkswagen вперше поділилася деякими технічними характеристиками платформи свого майбутнього електричного сімейства I.D., презентованої наприкінці минулого місяця. Це шасі стане базою для народних електромобілів – тих, що коштуватимуть на рівні традиційних хетчбеківсереднього класу.

Платформа, на якій буде будуватися сімейство VW I.D., розроблена спеціально для EVs. Її зробили масштабованою – це дозволить створюватиавтівки різних класів (відповідно, і розмірів) -від компактних хетчів до кросоверів. Електромобілі Volkswagen в майбутньому повинні з'явитися у всіх сегментах. При цьому, кожному з них обіцяні короткі звіси і подовжену колісну базу завдяки відсутності звичайного двигуна: таким чином буде збільшено простір салону.

Електромотор в рамках нової конструкції буде інтегруватися у вісь, а за передачу тяги на колеса буде відповідати одноступенева трансмісія. АКБ німецькі інженери збираються розміщувати під підлогою автівок. При цьому,це будуть батареї доволі великогооб’єму - для кожної моделі запас ходу становитиме від 330 до 550 км.

Ці риси об'єднають в майбутньому не тільки сімейство VW I.D., але і цілий ряд електрокарів, які планують випустити під іншими брендами групи Фольксваген - Audi, Skoda і SEAT, плюс підрозділ комерційної техніки VW. В результаті,вже на першому етапі нове шасі стане базою для більш, ніж 10 млн електрокарів.

Щодо дебютного електромобіля I.D., то для нього вже придумали цілу ідеологічну концепцію. Electric forall, або "Електрика для всіх" - кампанія, яку VW запустить разом з виведенням на ринок свого першого серійного електромобіля нового покоління  – хетчбека зрозмірами Гольфа. Станеться це у 2020 році, і німці серйозно розраховують, що їм вдасться підштовхнути процес переходу автовласників з машин, оснащених ДВЗ, на електромобілі - в тому числі, і за допомогою цінової політики. Перший електрохетч VW повинен стати таким же доступним, як і дизельний VW Golf.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей