На честь Ілона Маска зробили статую

21.05.2020 р.

Наші новини

В американському місті Талса, щоб залучити виробництво Tesla Cybertruck, місцева влада перетворила гігантську статую на Ілона Маска. Однак копія вийшла досить незвичайною і не дуже схожою на главу Тесла.

Історія почалася ця з того, що кілька днів тому Ілон Маск попередньо анонсував місце будівництва заводу з виробництва пікапа Cybertruck - він розташується або в місті Талса, штат Оклахома, або Остін, штат Техас. І тепер, щоб привернути увагу Tesla, влада Талси перетворила один із символів міста - 23-метрову статую - на якусь подобу заводу виробника електрокарів. І користувачі побачили в цьому пряме відсилання до глави компанії Ілона Маска. Щоправда, не дуже вдале. Як справедливо пишуть юзери, обличчя Ілона, м`яко кажучи, вийшло не дуже красивим.

Але що цікаво, ця статуя існує з 1966-го року, і спочатку вона була присвячена нафтовикам, які «своїм баченням і сміливістю за допомогою Божого дару створили краще життя для всього людства». Монумент навіть має відповідну назву - «Золотий бурильник» (The Golden Driller). Однак у XXI столітті призначення «Золотого бурильника» кардинально змінилося - зараз міські підприємці використовують цього велетня як білборд.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей