Model B? Ілон Маск натякнув на назву майбутнього пікапа

09.08.2019 р.

Наші новини

Як багатьом відомо, Ілон Маск активно веде свій Twitter-акаунт, і нерідко саме там вперше з'являється інформація про новинки Tesla та їх зображення. І ось нещодавно глава Tesla опублікував кілька твітів, в яких обігравалася літера B і її вимова англійською, співзвучна словам "бджола" (bee) та "бути" (be). У цих жартівливих повідомленнях фанати марки побачили натяк на назву пікапа Tesla.

Нагадаємо, що Маск неодноразово заявляв, що пікап - його улюблений проект. Логічно було б назвати його "Model T", адже вантажівка по-англійськи буде "truck". Але цього робити не можна, оскільки право на торговельну назву "Model T" належить компанії Ford. Після твітів Маска з'явилося припущення, що пікап Tesla назвуть "Model B".

У такому випадку, якщо скласти назви всіх моделей Tesla в ряд, то вийде BS3XY, що можна розшифрувати як "be sexy" ("будь сексуальним"). Однак є ще й Tesla Roadster, тому, додавши в абревіатуру букву R, отримаємо фразу "be sexier" (похідна від B-S-3-X-Y-R) - "будь ще сексуальнішим".

Так чи ні, ми довідаємось трохи пізніше. Наприкінці липня 2019 року голова Tesla повідомив, що прем'єра пікапа відбудеться через два-три місяці. Очікується, що новинка зможе проїхати на одному заряді більше 800 км, а її початкова ціна складе $50 000.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей