Маск: Tesla готова продавати мотори та батареї кому завгодно

30.07.2020 р.

Наші новини

Компанія Tesla не зацікавлена ​​у відставанні інших автоконцернів у галузі створення електромобілів. У коментарі до статті (“Натхненні Теслою німецькі автовиробники прагнуть вирішити багаторічний дефіцит технологій”) видання Teslarati Ілон Маск заявив, що його фірма готова за ліцензією ділитися своїм програмним забезпеченням, батареями та електричними силовими установками.

«Ми зацікавлені в якнайшвидшому поширенні екологічно чистого транспорту і не збираємося придушувати конкурентів», - написав Маск.

До речі, раніше Tesla вже поставляла батареї для ранніх і дрібносерійних електричних моделей концернів Daimler і Toyota, проте зараз ці контракти завершені. Яскравий приклад такої співпраці - електричний хетчбек Mercedes B-Class Electric Drive. Свого часу саме компанія Маска допомогла німцям випустити цей автомобіль, надавши свої технічні напрацювання.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей