Маск: новий Tesla Roadster буде шалено швидким

08.06.2018 р.

Наші новини

Глава Tesla Ілон Маск пообіцяв зробити спорткар Roadster нового, другого покоління надшвидким. За його словами, новий електромобіль отримає спорт-пакет SpaceX (так називається аерокосмічна компанія Маска), який поліпшить характеристики моделі.

"Те, що ми представили раніше - це був лише Roadster в базовій модифікації. Ми підготуємо для автомобіля набір опцій під назвою SpaceX. Це буде просто шаленість", - заявив Маск. За словами топ-менеджера, основне завдання моделі - обігнати за усіма можливими характеристиками бензинові спортивні авто, яких багато хто, як вважає Ілон, вважають більш вражаючими.

Новий Tesla Roadster дебютував у листопаді 2017-го. Автомобіль отримав три електромотори, максимальний крутний момент яких  досягає 10 тис. Нм, а також комплект батарей місткістю 250 кВтгод. В компанії стверджують, що спорткар зможе прискорюватися до 96 км/год за 1,9 с, а 160 км/год купе набиратиме 4,2 с. Максимальна швидкість - 400 км/год. Очікуваний запас ходу на одному заряді -  близько 1000 км.

Виробництво Tesla Roadster розпочнеться не раніше 2020 року. Ціна автомобіля -  близько 200 тис. доларів. Замовити електрокар можна вже зараз - для цього треба внести передоплату у розмірі 50 тисяч доларів.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей