Кросовер Tesla Model Y: 7 місць та старт виробництва в середині 2020-го

05.12.2018 р.

Наші новини

До рук видання Business Insider потрапив документ, що описує плани Tesla щодо електромобіля Model Y. Нагадаємо, це буде кросовер, який розміститься в ієрархії нижче від Model X.

Новий електромобіль Тесла належатиме до класу компактних кросоверів. Дані вказують на те, що він буде побудований на платформі седана Model 3, з мінімальними змінами для спрощення та  здешевлення виробництва. При цьому салон отримає 7-місну конфігурацію, як у повнорозмірного Model X. Власне, це і повинно бути найістотнішою зміною в конструкції порівняно з Model 3.

У документі вказано, що Tesla збиралася почати випуск Model Y в червні 2020 року на заводі Gigafactory 1 та до вересня того ж року вийти на рівень 2000 автомобілів на тиждень, а вже до кінця року - на 7000 в тиждень. При цьому в жовтні 2020 року виробництво також повинне було б стартувати і на фабриці Gigafactory 3 в Китаї, яку якраз нещодавно почали будувати, а до лютого 2021 року там повинні виробляти по 5000 машин на тиждень.

Втім, представники Tesla підтвердили достовірність документів, але назвали ці плани "застарілими". Найцікавіше у такому разі є терміни виходу новинки: чи вирішила компанія прискорити темпи освоєння нової моделі або ж, навпаки, відкласти їх.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей