Концерн Volkswagen пообіцяв ще більше електромобілів

13.03.2019 р.

Наші новини

На щорічній медіа-конференції у Вольфсбурзі група VW представила нову, розширену стратегію електрифікації. План, розрахований на наступні 10 років, має на меті значне збільшення кількості моделей електромобілів та обсягів їх виробництва.
 
Так, до 2028 року під усіма вхідними в концерн марками буде випускатися майже 70 електрокарів, тоді як в попередньому плані говорилося лише про 50 моделей. До їх числа увійдуть Audi e-tron, Porsche Taycan, Volkswagen I.D., Volkswagen I.D. CROZZ, SEAT El-Born, Skoda Vision E, Volkswagen I.D. BUZZ та Volkswagen I.D. VIZZION - мабуть, саме в такій послідовності. Постачати батареї для них будуть LG Chem, SKI, CATL та Samsung. Загальний обсяг запланованих до виробництва на наступне десятиліття електромобілів концерн збільшив з 15 до 22 млн.
 
До 2025 року VW Group розраховує знизити середній по модельному ряду рівень викидів CO2 на 30% порівняно з 2015 роком. До 2030-го частка електрокарів в загальному обсязі вироблених групою машин повинна складати не менше 40%, при цьому вже до 2023-го на електрифікацію буде витрачено понад 30 млрд євро. Мета на 2050 рік - повна «вуглецева нейтральність» і всіх автомобілів, і самого виробництва.
Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей