Ілон Маск відкрив швидкісний тунель у Лас-Вегасі

10.06.2021 р.

Наші новини

Під конференц-центром у Лас-Вегасі запустили перший у світі підземний швидкісний тунель, розроблений два роки тому фірмою Ілона Маска, The Boring Company. Наразі проєкт запущений в тестовому режимі і працює не зовсім так, як хотілося б, проте в майбутньому Маск має намір довести його до “ідеалу”.

Зараз тунель складається з двох смуг з одностороннім рухом, які з'єднують три станції, побудовані на глибині 12 метрів. Теоретично автомобілі можуть пересуватися таким тунелем зі швидкістю 200 км/год, однак поки водії (за кермом кросоверів Tesla Model X) змогли їхати лише зі швидкістю в 40-60 км/год. Розвинути велику швидкість було просто неможливо, оскільки електромобілі постійно підпирали один одного.

The Boring Company не здається, і каже, що такий вид транспортної системи здатний перевозити 4400 пасажирів на годину, тому розширення системи - вигідний і логічний крок.

На максимальній потужності The Boring Company планує використовувати 62 електромобілі Tesla Model 3, Model X і Model Y, які зможуть перевозити по 5 осіб на вищевказаній швидкості 200 км/год. Причому здійснюватимуться поїздки в режимі автопілоту. Зараз же автомобілів набагато менше, в них саджають по три людини, а за кермом перебуває водій. Все задля безпеки на початковій стадії.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей