Ілон Маск: рестайлинга Tesla Model S та Model X не буде

10.07.2019 р.

Наші новини

Компанія Tesla сильно відрізняється від інших виробників не лише своєю продукцією як такою. Уся її бізнес-модель не схожа ні на одну іншу автокомпанію. Черговий тому доказ - оголошення про те, що  Tesla не оновлюватиме Model S і Model X класичним способом.

Ліфтбэк Model S вийшов на ринок в 2012 році, тобто сім років тому. У випадку деяких моделей сім років це увесь життєвий цикл. У  випадку ж інших -  привід для рестайлингу, а іноді й зміни покоління.

Але підхід Tesla відрізняється. Компанія вважає за краще постійно покращувати машину різними оновленнями ПЗ (і не  тільки), так що Model S, куплена в умовному 2012 року, зараз є зовсім іншим автомобілем.

Але це, звичайно, не стосується інтер'єру та екстер'єру. Не дивлячись на те, що до них особливих претензій немає і в 2019 році, все ж багато прихильників бренду чекали на рестайлинг. До того ж, на прийдешнє оновлення натякали різні чутки у Мережі.

Але рестайлинга не буде. У своєму Twitter Ілон Маск заявив, що на ніяке оновлення для Model S та Model X чекати не варто. Компанія продовжить вносити зміни і покращувати свої машини, але без використання класичного підходу інших автовиробників. Наприклад, нещодавно Model S і Model X отримали нові електродвигуни та модернізовану підвіску, що вже можна назвати дуже серйозним оновленням. Але ось нового або хоч би оновленого дизайну ми не побачимо. А коли у Model S з'явиться спадкоємиця, поки неясно.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей