Ілон Маск представив... кіберсову

02.12.2019 р.

Наші новини

Мережа, натхненна дизайном Tesla Cybertruck, вибухнула величезною кількістю фотожаб після прем'єри пікапа. Їхня суть - порівняння полігональних форм Cybertruck з відомими предметами (наприклад, з пірамідою Хеопса). Але Ілон Маск - той ще троль, сам здатний посміятися. Результатом цього стала... кіберсова.
На зображенні зверху - сова, виконана в дусі Cybertruck. Ілон Маск опублікував фотографію з питанням: «Вам подобається наша сова?». А в наступному твіті доповнив: «Вона штучна».
Не зрозуміло, чи ця сова є звичайним зображенням, чи все ж вона виконана з металу, як і Cybertruck, але як мінімум одне реальне застосування їй придумати можна. Якщо у пікапа в якості опції є квадроцикл Cyberquad (так само з футуристичним дизайном), то що заважає Tesla продавати таку "тваринку" як сувенір та символ компанії? Здається, вона користувалася би попитом.
Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей