Ілон Маск покурив марихуану у прямому ефірі: як це було

07.09.2018 р.

Наші новини

Глава Tesla і Space Х, мільярдер Ілон Маск взяв участь в подкасті «Joe Rogan Experience» американського коміка Джо Рогана. Під час ефіру Роган почав курити марихуану і запропонував Маску приєднатися. Підприємець не став відмовлятися, але запитав, чи законно це в Каліфорнії. За його словами, він не часто курить марихуану, так як вона на нього не діє.

Діалог між Ілоном і Джо:

Маск: «Це джойнт. Або це сигара?»

Роган: «Марихуана з тютюном. Пробував колись?»

Маск: «Так, думаю, пробував одного разу»

Роган: «Напевно, ти не будеш [курити] через акціонерів»

Маск: «Адже це законно, так?»

Роган: «Повністю законно»

Маск: «Окей»

Після цього Маск затягнувся, а пізніше знову підкреслив, що не курить марихуану, так як це впливає на його продуктивність, і порівняв куріння марихуани з «чашкою кави зі зворотніим ефектом».

Як зауважила журналістка видання Guardian Джулія Вонг, через сім хвилин після того, як Маск затягнувся сигарою з марихуаною, він перевірив свій телефон і засміявся:

Маск: «Мені приходять повідомлення від друзів з текстом "що ти твориш, ти що куриш?"»

Роган: «Хіба це проблема? Це ж законно»

Маск: «Знаєш, я не часто курю травку»

На Маска з cигаретою звернула увагу вся громадськість: за даними німецької біржі Tradegate Exchange, акції компанії Tesla впали на 7%. Втім, якщо це і так, то падіння можна вважати тимчасовим "емоційним" сплеском і котирування скоро відновляться.

Що ж до діалогу між Маском та блогером, говорили вони на різні теми. Зокрема, Ілон поділився планами щодо електричного літака, який буде краще звичайних, здатний виконувати вертикальну зліт і посадку, а також літати на надзвуковий швидкості на великій висоті. Однак засновник Тесли зізнався, що електричний літак поки не є пріоритетом.

«Електричні автомобілі важливі, сонячна енергія важлива, стаціонарне зберігання енергії важливо. Все це набагато важливіше, ніж створення надзвукового електричного літака з вертикальним зльотом і посадкою», - заявив підприємець.

Після цього Маск став емоційно описувати залежність людства від викопного палива, називаючи його «найтупішим експериментом в історії людини».

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей