Ілон Маск опублікував фантастичний трейлер з Tesla Cybertruck і Roadster

20.07.2021 р.

Наші новини

Голова Tesla Ілон Маск опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter видовищний трейлер, присвячений автомобілям Tesla Cybertruck та Roadster.

Ролик був створений спільно з розробниками гри для сматфонів PUBG Mobile, в якій недавно з'явилися Tesla Model Y, Tesla Semi та Tesla Gigafactory. Очевидно, що скоро в грі з'являться Cybertruck і Roadster.

Події трейлера розгортаються в постапокаліптичному світі, де вулицями бродять вороже налаштовані роботи, а дівчина, що сидить в Cybertruck розстрілює їх з вогнепальної зброї. Потім керманичка Cybertruck захоплює велику бомбу та підриває портал.

До речі, недавно Ілон Маск заявив в тому самому Twitter, що майбутній пікап Cybertruck цілком може «провалитися», проте Тесла планує зберегти дизайн фінальної версії Cybertruck майже таким же, як у прототипа. Маск додав, що йому наплювати на можливий провал, оскільки йому особисто дизайн подобається.

"Відверто кажучи, завжди є шанс, що Cybertruck зазнає невдачі, тому що він не схожий ні на що інше. Мені все одно. Мені дуже подобається цей дизайн. Інші пікапи виглядають схожими один на одного, але Cybertruck виглядає так, як ніби його зробили прибульці з майбутнього", - дослівно сказав Ілон.

Маск також повідомив, що Tesla отримала настільки замовлень на Cybertruck, що компанія перестала рахувати їхню кількість.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей