Hyundai недооцінила компанію Tesla - ЗМІ

31.07.2020 р.

Наші новини

Керівництво концерну Hyundai Motor визнало, що недооцінило потенціал електромобілів і не передбачало успіх Tesla. Про це пише агентство Reuters з посиланням на власні джерела в корейської компанії.

Так, у Hyundai відверто стурбовані тим фактом, що Model 3 стала найбільш популярним електромобілем у рідній для концерну Південній Кореї, обійшовши за продажами електричний кросовер Hyundai Kona Electric. Водночас на міжнародному рівні капіталізація Tesla вже в десять разів перевершує Hyundai, що не може не хвилювати акціонерів корейського виробника.

Reuters пише, що в компанії не переймалися, поки Tesla випускала виключно преміальні електрокари. Однак поява Model 3 та Model Y змусила топ-менеджмент Hyundai переглянути свої погляди.

У відповідь Hyundai готує дві ключові електричні моделі, які створюються з нуля, а не шляхом зміни бензинових авто, як було з Ioniq Electric та Kona Electric. Перша з них вийде у 2021, а друга в 2024 році. Судячи з усього, одна з цих машин буде випущена безпосередньо під брендом Hyundai, інша - під маркою Kia.

Довгий час Hyundai була однією з небагатьох автомобільних компаній, що робили ставку на електромобілі з водневим джерелом живлення. Однак минулого року по всьому світі було продано лише 7,7 тисячі таких авто, проти 1,68 мільйона класичних електромобілів.

Втім, у Hyundai не відмовляються від роботи над майбутніми водневими автомобілями, однак тепер машини з батареями - у пріоритеті.

Via: InsideEVs

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей