Hyundai недооцінила компанію Tesla - ЗМІ

31.07.2020 р.

Наші новини

Керівництво концерну Hyundai Motor визнало, що недооцінило потенціал електромобілів і не передбачало успіх Tesla. Про це пише агентство Reuters з посиланням на власні джерела в корейської компанії.

Так, у Hyundai відверто стурбовані тим фактом, що Model 3 стала найбільш популярним електромобілем у рідній для концерну Південній Кореї, обійшовши за продажами електричний кросовер Hyundai Kona Electric. Водночас на міжнародному рівні капіталізація Tesla вже в десять разів перевершує Hyundai, що не може не хвилювати акціонерів корейського виробника.

Reuters пише, що в компанії не переймалися, поки Tesla випускала виключно преміальні електрокари. Однак поява Model 3 та Model Y змусила топ-менеджмент Hyundai переглянути свої погляди.

У відповідь Hyundai готує дві ключові електричні моделі, які створюються з нуля, а не шляхом зміни бензинових авто, як було з Ioniq Electric та Kona Electric. Перша з них вийде у 2021, а друга в 2024 році. Судячи з усього, одна з цих машин буде випущена безпосередньо під брендом Hyundai, інша - під маркою Kia.

Довгий час Hyundai була однією з небагатьох автомобільних компаній, що робили ставку на електромобілі з водневим джерелом живлення. Однак минулого року по всьому світі було продано лише 7,7 тисячі таких авто, проти 1,68 мільйона класичних електромобілів.

Втім, у Hyundai не відмовляються від роботи над майбутніми водневими автомобілями, однак тепер машини з батареями - у пріоритеті.

Via: InsideEVs

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей