Естонці спільно з німцями створили надшвидкий акумулятор

16.09.2020 р.

Наші новини

Естонський стартап Skeleton Technologies, який позиціонує себе як світовий лідер в галузі виробництва ультраконденсаторних акумуляторів на основі графену, у співпраці з однією з найбільших науково-дослідних та освітніх установ Німеччини, Технологічним Інститутом Карлсруе, створив SuperBattery - графенову батарею, здатну повністю заряджатися за 15 секунд.

Особливість SuperBattery - запатентований Skeleton Technologies вуглецевий наноматеріал Curved Graphene, що дозволяє використовувати у графеновій батареї високу потужність і забезпечувати тривалий термін служби суперконденсаторів. Творці інноваційного акумулятора не розкривають подробиць його конструкції, відзначаючи лише, що SuperBattery об'єднує в собі переваги суперконденсаторів та класичних літій-іонних акумуляторів.

У Skeleton Technologies офіційно оголосили також, що їм вдалося домовитись з одним з провідних виробників автомобілів у світі про виведення своєї розробки на ринок та її застосування в серійних електромобілях. Для цього стартап отримає 1 млрд євро.

Однак коли саме можуть з'явитися перші автомобілі з використанням в конструкції SuperBattery, не повідомляється.

Via: Popular Mechanics

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей