Естонці спільно з німцями створили надшвидкий акумулятор

16.09.2020 р.

Наші новини

Естонський стартап Skeleton Technologies, який позиціонує себе як світовий лідер в галузі виробництва ультраконденсаторних акумуляторів на основі графену, у співпраці з однією з найбільших науково-дослідних та освітніх установ Німеччини, Технологічним Інститутом Карлсруе, створив SuperBattery - графенову батарею, здатну повністю заряджатися за 15 секунд.

Особливість SuperBattery - запатентований Skeleton Technologies вуглецевий наноматеріал Curved Graphene, що дозволяє використовувати у графеновій батареї високу потужність і забезпечувати тривалий термін служби суперконденсаторів. Творці інноваційного акумулятора не розкривають подробиць його конструкції, відзначаючи лише, що SuperBattery об'єднує в собі переваги суперконденсаторів та класичних літій-іонних акумуляторів.

У Skeleton Technologies офіційно оголосили також, що їм вдалося домовитись з одним з провідних виробників автомобілів у світі про виведення своєї розробки на ринок та її застосування в серійних електромобілях. Для цього стартап отримає 1 млрд євро.

Однак коли саме можуть з'явитися перші автомобілі з використанням в конструкції SuperBattery, не повідомляється.

Via: Popular Mechanics

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей