Електромобілі Tesla на малій швидкості будуть…мекати, як кози

08.10.2019 р.

Наші новини

Електромобілі майже безшумні на малих швидкостях, тому виробників вже зобов'язують робити так, щоб при неспішному русі машини на електротязі видавали якийсь попереджувальний звук – задля безпеки пішоходів. Зовсім скоро електрокари Tesla отримають відповідне оновлення, і, звичайно ж, воно буде в дусі компанії. Так, Tesla дозволить своїм клієнтам вибирати певний звук з великої бібліотеки аудіофайлів. При цьому у своєму Twitter-акаунті Ілон Маск пообіцяв, що серед інших звуків будуть, як мінімум, шум вітру, мекання кіз та навіть цокання копит з фільму «Монті Пайтон і Священний Грааль», де слуга короля зображував коня, постукуючи половинками кокосу одна об одну.

Крім звуку попередження про рух автомобіля, також буде доступна розширена кастомізація сигналу (гудка). Щоправда, поки незрозуміло, як до цього віднесуться органи контролю, адже автомобілі повинні видавати чіткий та гучний звук, який однозначно зрозумілий іншим учасникам руху.

Нагадаємо, минулого місяця електрокарам Tesla оновили прошивку - до версії 10.0 (Tesla Software Version 10.0). Після нього в машинах з`явилася, серед іншого, можливість переглядати фільми на YouTube та Netflix, а також співати караоке. Подібними розвагами можна насолоджуватися, поки автомобіль стоїть на місці.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей