Екологічний рай: яким буде новий завод Тесла в Техасі

30.07.2020 р.

Наші новини

Нещодавно на зустрічі з інвесторами, присвяченій підсумкам квартального звіту, Ілон Маск заявив, що нова фабрика Tesla в США буде зведена в місті Остін, штат Техас. Однак одним оголошенням локації справа не обійшлася - глава Тесла також розповів деякі подробиці про майбутній завод.

Ілон протягом декількох місяців вибирав місто, в якому буде налагоджено виробництво пікапа Cybertruck, який, за словами самого Маска, є його улюбленим автомобілем зі всієї лінійки Tesla. Фіналістами “змагань” стали Остін, штат Техас, і Талса, штат Оклахома, де навіть з'явилася “золота статуя” бізнесмена. Маск відзначив бажання влади Талси співпрацювати з брендом і пообіцяв «розглянути таку можливість» для майбутніх проектів.

Однак остаточний вибір припав все ж на Техас. Територія в Остіні, де буде розташовуватися нова фабрика, стане відкритою для відвідування, заявив Ілон Маск. За його словами, на об'єкті будуть тротуари, стежки для хайкінгу та велосипедні доріжки.

«Це буде екологічний рай. Пташки на деревах, метелики, риба в струмках», - пообіцяв глава компанії.

Крім Cybertruck фабрика в Остіні буде випускати Model Y і Model 3, призначені для продажу на східному узбережжі країни, а також вантажівку Tesla Semi. Завод в Остіні стане четвертим об'єктом компанії в США - крім того, в розпорядженні Маска є фабрики в Каліфорнії, Неваді і Нью-Йорку. На кінець, один із заводів Tesla розташований недалеко від Шанхаю, і ще один на поточний момент будується в околицях Берліна.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей