DeLorean з “Назад у майбутнє” взяв участь у перегонах з мініатюрним Tesla Cybertruck

20.11.2020 р.

Наші новини

Популярні канадські блогери Hacksmith Industries опублікували на своєму Youtube-каналі відео незвичайної драг-гонки. Суперниками стали знаменитий DeLorean DMC-12 з серії фільмів “Назад у майбутнє” і репліка пікапа Tesla Cybertruck, виконана у масштабі 1:2.

Організаторам гонки вдалося провести лише один заїзд. Під час старту міні-Сайбертрак продемонстрував різке прискорення, проте майже миттєво здав позиції і не зміг скласти супернику жодної конкуренції. Уже після закінчення заїзду блогери з'ясували, що причина невдалого виступу копії Тесли - електромотор, що зламався. Полагодити його вдалося просто на треку, але викликати DeLorean на матч-реванш канадці не стали. Незважаючи на те, що гонка вийшла не такою, як очікувалось, відео в цілому вийшло цікавим та навіть кумедним. До речі, канадська репліка Tesla Cybertruck має висоту приблизно до пояса дорослій людині і дуже схожа на оригінал. У неї такий же дизайн кузова, аналогічні світлодіодні панелі та є вантажна платформа з відкидним заднім бортом. Однак у надкомпактному салоні пікапа може поміститись тільки одна людина, а сісти за її кермо можна лише через дах. В розпорядженні водія, крім керма і педалей, є монітор, на який виводиться вся інформація про стан силової установки. Міні-пікап оснащений трьома електромоторами (два на передній осі та один на задній) сукупною тягою 850 Нм. Динамічні характеристики свого електрокара блогери на замірювали, запасу ходу теж не знають. Зате підрахували, що на будівництво електрокара пішло трохи більше 50 тис. доларів.

DeLorean DMC-12 був обраний суперником в основному через те, що цю культову модель сам Ілон Маск на презентації Tesla Cybertruck згадував як одне з джерел натхнення для дизайнерів. Ба більше, так склалося, що ДеЛореаном володіє головний дизайнер компанії.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей