Cadillac вирішив відмовитися від бензинових та дизельних авто

28.04.2021 р.

Наші новини

Концерн General Motors прийняв рішення, що відтепер всі нові моделі бренду Cadillac будуть виключно електричними. Тобто, марка більше не представить жодного нового паливного автомобіля!

Як повідомили в американському концерні, старі бензинові моделі поки залишаться на ринку, останню з них знімуть з виробництва тільки до 2030 року. Тобто, за дев'ять років марка повністю перейде на електромобілі.

Зараз лінійку марки складають, зокрема, кросовери XT4, XT5, седани CT4, CT5 і СТ6, а також великий бензиновий позашляховик Escalade. Відомо, що седани та кросовери знімуть з виробництва в 2025-2027 роках, а Ескалейд - у 2030-му. Для всіх цих моделей будуть розроблені електричні аналоги.

Свій перший електромобіль Cadillac вже представив (на днях) - кросовер під назвою Lyriq (на фото). Це п'ятиметровий автомобіль з колісною базою більше трьох метрів та багажником на 793-1723 літри. Він побудований на спеціалізованій платформі General Motors - Ultium. 255-кіловатний електромотор обертає задні колеса, батарея об’ємом у 100 кіловат-годин підтримує 190-кіловатне заряджання та забезпечує запас ходу понад 483 км. Американці зможуть замовити Лірик у вересні цього року, він коштуватиме від 59 990 доларів. Серійний випуск моделі почнеться в першому кварталі 2022 року.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей