Батарея Tesla Model 3 розрахована на пробіг до 800 000 км

15.04.2019 р.

Наші новини

Цікавими подробицями відносно електромобіля Tesla Model 3 Ілон Маск поділився у своєму Twitter. Під час листування з іншими користувачами соцмережі він повідомив, що акумуляторна батарея Tesla Model 3 має величезний ресурс - 1500 циклів заряду, що становить, залежно від різних умов експлуатації, від 480 до 800 тис. км пробігу.

За словами Маска, системи приводу і кузов Tesla Model 3 конструювалася із запасом міцності, як у комерційної вантажівки, здатної здолати мільйон миль, тобто понад півтора мільйона кілометрів. Мало того, що користувач може заощаджувати на бензині, то ще і ремонт модулів, які вийшли з ладу (не всієї батареї – в цьому немає необхідності), обійдеться у відносно скромну суму - від 5 до 7 тис. доларів. Для максимального пробігу навіть в 600 тис. км це цілком розумні гроші.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей