Автопілот Tesla запобіг наїзду на кролика

15.05.2019 р.

Наші новини

Система Autopilot електрокара Tesla вкотре допомогла уникнути ДТП - цього разу вона не дозволила Model S наїхати на кролика, що вибіг на дорогу вночі.

Випадок стався рано вранці на одній з трас в штаті Флоріда. Як відмітив власник електрокара, коли тварина вибігла на дорогу, система відразу ж її помітила і зреагувала, перш ніж він сам зміг би взяти керування на себе, задіявши гальмо і повернувши кермо убік.

Останнім часом власники автомобілів Tesla регулярно публікують в Інтернеті відео, що демонструють можливості автопілота. Наприклад, нещодавно з'явився ролик, в якому електромобіль блискавично уникнув зіткнення спереду, після того, як ззаду в нього врізалося інше авто. Автопілот встиг відвести електрокар від серйозного зіткнення, а потім повернув машину назад у смугу.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей