Apple адаптувала карти під власників електромобілів

25.06.2020 р.

Наші новини

Компанія Apple представила нову операційну систему для мобільних пристроїв - iOS 14, в якій, зокрема, оновився навігаційний додаток Apple Maps. Найцікавішим для нас є те, що тепер фірмові карти ІТ-гіганта адаптовані під водії електрокарів.

Функція отримала назву EV Routing, її головна ціль - пошук найближчих зарядних станцій. Причому Apple Maps не просто шукає зарядку - він шукає термінал, який підходить певній моделі електрокара. Крім того, додаток здатний розрахувати необхідний для подолання дистанції запас енергії, використовуючи дані щодо відстаней, підйомів та спусків, які зустрічаються на шляху, а також відомості щодо поточної погоди.

Також в Apple Maps тепер є інформація про зелені зони в центральних частинах міст і інформація про те, яким автомобілям дозволено туди в'їзд.

Задля справедливості треба відзначити, що усі ці функції є в навігаційних системах більшості сучасних електромобілів. Однак велика кількість шанувальників продукції Apple досі вважають за краще використовувати навігацію на своїх ґаджетах.

Нагадаємо, за схожим принципом працює додаток To-U, але, крім іншого, він має унікальну функцію попередньої резервації зарядки. Додаток можна безкоштовно завантажити на мобільні пристрої з ОС Android та iOS, наразі він охоплює понад 65 000 зарядок для електромобілів на території 47 країн.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей