Представлена ​​найдорожча Tesla: вона оздоблена чистим золотом

29.04.2021 р.

Міфи і факти

Ювелірний бренд Caviar представив проєкт кастомізації електромобіля Tesla Model S Plaid. Ексклюзивний ліфтбек, який назвали Caviar Model Excellence 24K, випустять у кількості 99 екземплярів та стануть продавати за ціною від 299 999 доларів.


Головна відмінність Caviar Model Excellence 24K від стандартної Tesla Model S Plaid полягає у використанні великої кількості золота в оформленні як екстер'єру, так і салону. Стверджується, що йдеться про золото найвищої, 999-ї проби.

Зазвичай в ювелірній справі чисте золото не використовується, оскільки цей метал має дуже високу ковкість, а тому вироби з нього дуже схильні до механічних пошкоджень. Власне тому колись золоті монети й “пробували на зуб”: при наявності домішок в золоті міцність металу зростає і слідів від укусу не залишається. Втім, у випадку з Caviar Model Excellence 24K йдеться не про деталі із золота, а про позолоту товщиною 7 мікрон.


До речі, пару слів про саму компанію: марка Caviar з'явилася у 2011 році і спочатку виготовляла ювелірні подарункові оформлення смартфонів Apple. Зараз продукція стала більш різноманітною за рахунок телефонів інших брендів, різних ґаджетів, зокрема, ігрових приставок, і навіть кросівок з ювелірними прикрасами. Компанія, зокрема, пропонує кросівки, присвячені планам Ілона Маска побувати на Марсі. В їхньому оформленні навіть використовуються частки Місяця і Марса, взяті з метеоритів, що прилетіли на Землю.


Згідно з інформацією на сайті компанії, кількість клієнтів Caviar вже досягла 10 000 осіб зі 150 країн світу.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей