Купити електромобіль

Якщо ви бажаєте придбати якісний електромобіль, це можна зробити завдяки нашому норвезькому партнеру Carpoint. Ми пропонуємо вам широкий асортимент електромобілів, а також електромотоцикли та елктровелосипеди.

Ми також можемо допомогти вам придбати електромобіль Tesla Model S. Ми здійснюємо постачання тільки європейських версій Model S і замовляємо їх безпосередньо в Tesla Motors Europe. Імпорт автомобіля здійснюється офіційно, розмитнення та реєстрація відбувається за процедурою для нових автомобілів, і складає близько 26% від вартості. Оформлення покупки може бути здійснене як на фізичну, так і на юридичну особу.

Carpoint: Офіційний дистриб'ютор електромобілів

Carpoint - наш офіційний норвезький партнер. Тепер ви можете придбати в Україні новий електромобіль європейської версії в хорошій комплектації, з європейською гарантією та обслуговуванням. У продажі є автомобіль від Nissan, Reno, VW, BMW, Detroit Electric, Mercedes та інші, а також електромотоцикли та електровелосипеди! Завітайте на сайт carpoint-tou.com, щоб дізнатися більше, або виберіть одну з моделей внизу, щоб побачити детальнішу інформацію про неї.

Повернутись вгору

Порядок придбання Tesla

Ми не можемо запропонувати Вам автомобіль в Україні оскільки не займаємось перепродажем автомобілів Tesla Motors, але ми можемо проконсультувати Вас відносно всіх питань експлуатації та допомогти організувати доставку, митне оформлення та страхування Вашої майбутньої Tesla.

Якщо ви хочете придбати Tesla за нашим посередництвом, ми підпишемо з вами договір про постачання на фізичну чи юридичну особу. Всі автомобілі виготовляються на одному заводі в Каліфорнії, а потім переправляються в Європу. Двигун і батарею доставляють окремо, і встановлюються вже в м. Тілбург у Нідерландах. Звідти автомобілі транспортують до замовників. Ми допоможемо вам з організацією доставки на всіх етапах.

Порядок оплати

Передоплата в розмірі 2000 євро на модель S. Ви заплатите стільки ж, якщо будете оформляти покупку на офіційному веб-сайті Tesla.

Коли автомобіль готовий до відправлення, Ви оплачуєте повну вартість, а також вартість розмитнення і страхування.

Після прибуття автомобіля, Ви сплачуєте собівартість доставки.

Ми також з радістю надамо Вам консультації з наступних питань:

  • Пошук та замовлення електромобілів у потрібній комплектації
  • Організація транспортування з Європи
  • Митне оформлення
  • Встановлення на облік
  • Підключення автомобіля до постійного доступу до Інтернету в Україні
  • Підключень і налаштування мобільного додатку для дистанційного моніторингу
  • Консультація і допомога з питань гарантійного ремонту
  • Консультація стосовно комплектації електромобіля специфічними опціями для зарядки та підготовці місця для зарядки автомобіля: включно з виїздом нашого інженера до вас в дім або офіс для того, щоб підібрати оптимальне рішення стосовно зарядної інфраструктури з урахуванням наявних електричних потужностей, графік експлуатації та бюджету. У нас є рішення для всіх випадків: від приватного гаражу до парковки в багатоквартирному будинку.
Повернутись вгору

Особливості користування та обслуговування

Де заряджати?

У 95% випадків власники електромобілів заряджають їх вдома. Цього достатньо, щоб без проблем їздити по місту. Якщо ж ви запланували тривалу поїздку, то завжди можна скористатись безкоштовними зарядками наших партнерів. Наш мобільний додаток допоможе вам знайти найближчу зарядку, також ви можете дізнатись, де є зарядки, у розділі інфраструктура

Скільки можна проїхати на одному заряді?

Nissan Leaf проїжджає 150-170 км на одному заряді, Тесла Model S - 450-550 км. Взимку частина енергії йде на обігрів батареї і салону, на що йде 10-20% запасу енергії, тому в холодну погоду ця відстань буде меншою.

Скільки часу займає зарядка?

Nissan Leaf заряджається повністю від зарядного пристрою KEBA P20 за 3-4 години, від звичайної розетки на 220 В за 8 годин

Tesla Model S заряджається повністю від зарядного пристрою KEBA P20 також за 3-4 години, від звичайної розетки на 220 В за 20 годин

Де ремонтувати та обслуговувати?

Nissan Leaf повністю обслуговується в Україні - наприклад в БОШ Сервіс. Найближчий сервіс для Тесли - у Відні або в Берліні. Сервіс потрібно проходити на 40 000 км. Незначний ремонт Tesla можна здійснити у наших партнерів по сервісу

Повернутись вгору