З'явилися подробиці щодо нового автозаводу Tesla у Техасі

23.11.2021 р.

Наші новини

Новий автозавод Tesla в Остіні, штат Техас, зведуть та підготують до 31 грудня 2021 року, йдеться в документах, поданих до Департаменту ліцензування та регулювання Техасу. Видання Reuters відзначає, що на будівництво та оснащення нового виробничого майданчика буде в сумі витрачено $1,1 млрд.

Підприємство складатиметься з п'яти корпусів загальною площею близько 400 000 квадратних метрів, це комплекс повного циклу, до його складу увійдуть ливарне виробництво, штампувальні цехи, зварювальні лінії, фарбувальні камери та конвеєр остаточного складання. Наразі зведення будівель ведеться у цілодобовому режимі. Очікується, що основний корпус заводу простягатиметься на 1,21 км у довжину. На виробництві створять близько 10 000 робочих місць.

Раніше голова Tesla Ілон Маск заявляв, що на новому заводі в Техасі вже наприкінці року випустять невеликі партії кросоверів Model Y. 2022-го підприємство перейде на масовий випуск автомобілів. Новий автозавод Tesla розташований неподалік аеропорту на східній околиці Остіна, його будівництво почалося влітку 2020-го, тобто зайняло півтора роки.

Нагадаємо, зараз у Tesla є два повноцінні заводи з випуску електромобілів: у Каліфорнії (США) та Шанхаї (Китай). Gigafactory 1 у Неваді спеціалізується на акумуляторах, Gigafactory 2 у Нью-Йорку – на сонячних панелях, вони не належать до виробництва транспортних засобів. У грудні 2021 року планується запустити автозавод у Німеччині (Giga Berlin).

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей