Які автомобілі горять частіше – бензинові чи електричні? Результати дослідження

14.01.2022 р.

Наші новини

Інформаційна онлайн-платформа про автострахування AutuinsuranceEZ провела дослідження, згідно з результатами якого електромобілі менш схильні до займання, ніж автомобілі з ДВС.

Під час дослідження з'ясувалося, що найбільше випадків спалаху припадає на гібридні моделі: майже 3,5 тисячі випадків на сто тисяч проданих машин. На другому місці транспорт на бензині — 1,5 тисяч випадків на сто тисяч. Найменше проблем з електрокарами — лише 25 спалахів на сто тисяч машин.

Загалом зафіксовано близько 16 тисяч загорянь гібридів, майже 200 тисяч інцидентів із бензиновими машинами та лише 52 випадки з електрокарами. У даному випадку, втім, така суттєва різниця в цифрах може бути пов'язана не тільки з потенційною можливістю спалаху різних типів автомобілів, але й з їхньою кількістю на дорогах.

Ба більше, дослідники спробували краще розібратися у причинах загоряння. Усі випадки автопожеж, пов'язані з гібридними моделями та електрокарами, стосувалися проблем з акумуляторами. Інша картина з автомобілями на бензині: у запаленні були винні витоки палива, короткі замикання або антиблокувальні гальмівні системи.

Втім, незважаючи на те, що електромобілі статистично менш схильні до займання, з їх горінням складніше впоратися: більшість пожежників ще не навчилися працювати з подібними випадками. Літій-іонні акумулятори складно витягти з автомобіля, до того ж, вони можуть палати годинами, причому інтенсивно. Високий і ризик повторного займання після гасіння.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей