Власник Tesla майнить до 800 доларів на місяць за допомогою електромобіля

14.01.2022 р.

Наші новини

Власник Tesla Model 3 із Сан-Франциско Сірадж Раваль використовує свій електромобіль для майнінгу криптовалюти, повідомляє американський телеканал CNBS. Він заробляє до 800 доларів на місяць. Машину Раваль заряджає на громадських зарядних станціях, де електрика коштує дешевше, ніж удома.

Сірадж Раваль встановив на свій комп'ютер Apple Mac mini M1 безкоштовне програмне забезпечення для майнінгу біткоїну. Автовласник забезпечує системний блок енергією від 12-вольтового порту на центральній консолі електромобіля через інвертор, що адаптує напругу. Раваль підключив до Tesla та відеокарту, що використовується в процесі майнінгу, яка також живиться від акумуляторів електромобіля.

Незважаючи на ризик позбутися гарантії на свою Tesla, Раваль вважає, що задум того вартий. Коли ціна криптовалюту в 2021 році досягла рекордних показників, він заробляв близько 800 доларів на місяць.

Сірадж Раваль – не перший, хто намагається використати Tesla для майнінгу. Вже в 2018 році американський YouTube блогер Кріс Аллессі декількома способами трансформував свою Tesla Model S на платформу для вироблення криптовалюти.

Йому вдалося підключити апаратуру Bitmain Antminer S9 для майнінгу біткоїну через інвертор безпосередньо до акумуляторів Tesla. Блогер також використовував програмне забезпечення та екран свого електрокара для переходу через вбудований браузер на сайт, створений ним спеціально для майнінгу криптовалюти Monero. Також він навчився виробляти альткоін за допомогою внутрішнього програмного забезпечення Tesla.

Проте, за словами Аллессі, в остаточному підсумку майнути криптовалюту стає все складніше та мізерний прибуток не вартий зусиль з трансформації автомобіля. Раваль більш оптимістичний: у майбутньому він сподівається створити з Tesla автономне роботаксі, яке вироблятиме криптовалюту у вільний від поїздок час.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей