Tesla відтермінувала запуск оновлених Model S і Model X до травня

08.04.2021 р.

Наші новини

Рестайлингові Tesla Model S і Model X мали відправитись у виробництво протягом найближчих тижнів після прем'єри, що відбулася у січні. Пізніше запуск новинок відтермінували на лютий, а тепер, як повідомляє Electrek.co, старт виробництва затримується ще більше - до травня.

З чим саме пов'язана затримка, не уточнюється. Але в Elecrtrek.co роблять цілком логічне припущення, що проблема може бути викликана неготовністю програмного забезпечення.

Річ у тім, що в рестайлингових електрокарах замість вертикального центрального дисплея з'явився горизонтальний. Це, очевидно, вимагає повної зміни інтерфейсу, оскільки параметри екрану не збігаються з параметрами дисплеїв у моделях 3 і Y, де вони також розміщені горизонтально.

Також у нових моделей повністю оновився дисплей, який замінює панель приладів. Йому теж потрібен новий інтерфейс. А оскільки самі складальні лінії практично готові (про це Маск повідомив у листі своїм співробітникам ще в лютому), логічно припустити, що саме програмісти зіткнулися з проблемами, на вирішення яких потрібен додатковий час.

Таким чином, першим клієнтам нові електрокари доставлять орієнтовно у травні-червні. Ці ж місяці обіцяє і конфігуратор на сайті компанії при замовленні нових електрокарів у США.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей