Tesla відкрила представництво в Індії

13.01.2021 р.

Наші новини

На початку року в індійському штаті Карнатака була зареєстрована компанія Tesla Motors India and Energy Private Ltd., яка є місцевою дочірньою структурою Tesla. Як повідомляє InsideEVs з посиланням на Asia Times Financial, це представництво займеться організацією продажу автомобілів на території другої за чисельністю населення країни світу, а також відкриє власний дослідницький центр, що відповідатиме за розроблення автомобілів.

Останнє, найімовірніше, було однією з умов з боку індійської влади для допуску Tesla на індійський ринок. Не виключено також, що відкриття представництва стало першим кроком на шляху до будівництва в Індії автомобільного заводу.

Водночас видання стверджує, що це буде другий дослідний центр Tesla за межами США, маючи на увазі, що перший знаходиться при заводі в Шанхаї. Втім, задля справедливості треба зазначити, що у Tesla вже є невелике конструкторське бюро електромоторів в Афінах(Греція), а також готується до відкриття центр дизайну в Берліні.

Індійський офіс Tesla буде відкрито в Бангалорі, столиці штату Карнатака. Вибір локації обумовлений тим, що саме там влада Індії намагається створити промисловий осередок з випуску електромобілів і батарей, а також зарядних станцій.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей