Tesla відкрила представництво в Індії

13.01.2021 р.

Наші новини

На початку року в індійському штаті Карнатака була зареєстрована компанія Tesla Motors India and Energy Private Ltd., яка є місцевою дочірньою структурою Tesla. Як повідомляє InsideEVs з посиланням на Asia Times Financial, це представництво займеться організацією продажу автомобілів на території другої за чисельністю населення країни світу, а також відкриє власний дослідницький центр, що відповідатиме за розроблення автомобілів.

Останнє, найімовірніше, було однією з умов з боку індійської влади для допуску Tesla на індійський ринок. Не виключено також, що відкриття представництва стало першим кроком на шляху до будівництва в Індії автомобільного заводу.

Водночас видання стверджує, що це буде другий дослідний центр Tesla за межами США, маючи на увазі, що перший знаходиться при заводі в Шанхаї. Втім, задля справедливості треба зазначити, що у Tesla вже є невелике конструкторське бюро електромоторів в Афінах(Греція), а також готується до відкриття центр дизайну в Берліні.

Індійський офіс Tesla буде відкрито в Бангалорі, столиці штату Карнатака. Вибір локації обумовлений тим, що саме там влада Індії намагається створити промисловий осередок з випуску електромобілів і батарей, а також зарядних станцій.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей