Tesla шукає дизайнера, який робитиме електрокари для китайців

12.01.2021 р.

Наші новини

Tesla шукає дизайн-директора, який розроблятиме електромобілі з урахуванням смаків китайських споживачів. Йому належить очолити повноцінну студію в Шанхаї або Пекіні - у неї буде висока матеріально-технічна оснащеність, щоб створювати зовнішній вигляд автомобілів з нуля і до серійного втілення.

Як повідомляє Reuters з посиланням одразу на три анонімні джерела, протягом чотирьох місяців менеджери з персоналу Tesla проводять пошуки “бікультурних” (тобто близьких і до китайської, і до американської культур) кандидатів з 20 або більше роками досвіду. Деякі з них вже навіть пройшли співбесіду з головним дизайнером Tesla Францем фон Хольцхаузеном.

Пошук шеф-дизайнера для китайської студії Tesla перегукується з коментарем Ілона Маска, який він дав у 2020 році: “Я думаю, що було б суперкруто ... створити китайський проектно-конструкторський центр, який розробив би дійсно оригінальний автомобіль в Китаї для світового ринку. Я думаю, це було б дуже цікаво”.

Таке бажання Тесли можна пояснити перспективністю китайського ринку. У 2021 році прогнозований обсяг продажу електромобілів становить тут приблизно 1,5 млн од. Також це ринок №2 для Tesla після США. У 2020-му продаж “електричок” американської марки у Піднебесній досяг приблизно 145 000 од.

Нагадаємо, у Tesla є власний автозавод у Шанхаї. Він випускає електромобілі Model 3 і Model Y для місцевого та європейського ринків. Конвеєр було запущено у грудні 2019-го.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей