Tesla шукає дизайнера, який робитиме електрокари для китайців

12.01.2021 р.

Наші новини

Tesla шукає дизайн-директора, який розроблятиме електромобілі з урахуванням смаків китайських споживачів. Йому належить очолити повноцінну студію в Шанхаї або Пекіні - у неї буде висока матеріально-технічна оснащеність, щоб створювати зовнішній вигляд автомобілів з нуля і до серійного втілення.

Як повідомляє Reuters з посиланням одразу на три анонімні джерела, протягом чотирьох місяців менеджери з персоналу Tesla проводять пошуки “бікультурних” (тобто близьких і до китайської, і до американської культур) кандидатів з 20 або більше роками досвіду. Деякі з них вже навіть пройшли співбесіду з головним дизайнером Tesla Францем фон Хольцхаузеном.

Пошук шеф-дизайнера для китайської студії Tesla перегукується з коментарем Ілона Маска, який він дав у 2020 році: “Я думаю, що було б суперкруто ... створити китайський проектно-конструкторський центр, який розробив би дійсно оригінальний автомобіль в Китаї для світового ринку. Я думаю, це було б дуже цікаво”.

Таке бажання Тесли можна пояснити перспективністю китайського ринку. У 2021 році прогнозований обсяг продажу електромобілів становить тут приблизно 1,5 млн од. Також це ринок №2 для Tesla після США. У 2020-му продаж “електричок” американської марки у Піднебесній досяг приблизно 145 000 од.

Нагадаємо, у Tesla є власний автозавод у Шанхаї. Він випускає електромобілі Model 3 і Model Y для місцевого та європейського ринків. Конвеєр було запущено у грудні 2019-го.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей