Tesla припинила продаж найдоступнішої версії Model Y

22.02.2021 р.

Наші новини

Компанія Tesla більше не приймає замовлення на найдешевшу версію кросовера Model Y - Standard Range із запасом ходу 390 км. Виробник видалив цю модифікацію зі свого онлайн-конфігуратора лише через місяць після її запуску у виробництво.

Традиційно Tesla не повідомила, чому вкотре переглянула власну лінійку пропозицій. Ймовірно, відмова від Model Y Standard Range пов'язана саме з маленьким запасом ходу цієї версії. Раніше Ілон Маск говорив про те, що Тесли з пробігом до 400 км не дуже користуються популярністю на ринку. Це також підтверджує подія, що трапилась минулого тижня: тоді Тесла знизила вартість Model Y Standard Range на 2 000 доларів - до 42 тисяч. Найімовірніше, більш доступна ціна повинна була активізувати продаж базового кросовера, однак зміна прайс-листа, вочевидь, не дала очікуваного ефекту.

Тепер найбільш доступною версією кросовера є Tesla Model Y Long Range, яка подешевшала на 1 тисячу - до 48 990 доларів.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей