Tesla Model Y отримала найвищу оцінку за безпеку

13.01.2021 р.

Наші новини

Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США (NHTSA) опублікувала результати серії краш-тестів кросовера Tesla Model Y. Автомобіль зумів успішно пройти випробування, завоювавши найвищу оцінку у всіх категоріях - 5 із 5 балів.

На основі отриманих відомостей фахівці зробили висновок, що навіть у разі можливої ​​аварії водій та пасажири, що знаходяться у Tesla Model Y, будуть максимально захищені. Водночас було встановлено, що автопілот електромобіля робить все, щоб авто уникло ДТП.

Також  дуже позитивно оцінили системи автоматичного екстреного гальмування, сповіщення про виїзд зі смуги руху та попередження про ризик лобового зіткнення.

Таким чином, Model Y приєднується до Model S, яка також отримала найвищу оцінку безпеки від NHTSA раніше. Model X і Model 3 не брали участі в тестуванні агентства. Інша ж організація, що відповідає за безпеку на американських дорогах, - Страховий інститут дорожньої безпеки (IIHS) - ще не тестувала Model Y, хоча в минулому оцінила Model 3. Цей електромобіль успішно впорався з випробуваннями і навіть отримав найвищу нагороду - Top Safety Pick +.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей